Proč dovoz vozu z Německa?

Pro dovoz auta z Německa je vhodné využít služeb odborníka, který je schopen prověřit Vámi vybraného prodejce nebo zkontrolovat technický stav vozidla.

V čem spočívají výhody dovozu z Německa?

 • Větší nabídka vozidel
  Pro dovoz auta z Německa mluví široká nabídka modelů, které se na českém trhu objevují zřídka. Úroveň výbavy rovněž odpovídá vyšší životní úrovni, proto je i šance výrazně ušetřit a v dané ceně získat výbavu navíc.
   
 • Minimum stáčení tachometrů
  Stáčení tachometru je v Německu trestný čin. Podstatně menší množství vozů má proto stočený tachometr.
   
 • Pravidelný servis
  Němci se o své automobily lépe starají, jezdí do autorizovaných servisů často i po záruční době. Opravy se navíc provádějí s použitím originálních náhradních dílů. V Německu jsou mnohem kvalitnější pohonné hmoty, což významně prodlužuje životnost palivového systému a motoru.
   
 • Žádné opravené totální havárie
  V Německu se téměř nesetkáte s opraveným těžce havarovaným vozidlem. Oprava po závažné havárii je pro Němce drahá, proto se vyplatí auto koupit nové, než opravovat havarované.
   
 • Kvalitnější silnice
  V Německu je podstatně kvalitnější silniční a dálniční síť, vozy nejsou tak rychle opotřebovávány. Stav vozů, které mají po německých dálnicích najeto 200 tisíc km, odpovídá stavu vozu s polovičním nájezdem v ČR.

Poptávkový formulář

Máte otázky ohledně dovozu z EU?
Napište nám zprávu. Rádi se Vám budeme věnovat.

Kontaktní formulář


Prohlášení odpovědnosti / GDPR / Prohlášení o COOKIES / pvauto.cz / 2019  /  webové stránky r3d.cz